top of page

Nauka o KAATSU

Jak to działa?

splash-1.jpg

Opublikowane badania

Oto część opublikowanych badań dotyczących KAATSU:

published_research.jpg

Naturalne środki lecznicze - wykład Dr Sato - wynalazcy KAATSU - polskie napisy

Popraw krążenie krwi

Opaski powietrzne KAATSU zdziałają cuda, poprawiając przepływ krwi z kończyn z powrotem do serca. Ta unikalna metoda modyfikacji krążenia żylnego powoduje subtelną, ale znaczącą poprawę równowagi organizmu, zwiększając elastyczność naczyń krwionośnych i stymulując uwalnianie niezbędnych hormonów i czynników wzrostu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uwolnij moc tlenku azotu

KAATSU to nie tylko narzędzie – to katalizator. Po mistrzowsku koordynuje naturalne mechanizmy gojenia organizmu, promując produkcję korzystnych związków, takich jak VEGF, NO, IGF-1 i BDNF, a także innych niezbędnych hormonów. W szczególności tlenek azotu odgrywa kluczową rolę, umożliwiając naczyniom krwionośnym dostosowanie ich rozmiaru do potrzeb organizmu i pomagając kontrolować stan zapalny w ścianach naczyń.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stymuluj produkcję naturalnego hormonu wzrostu

Angażowanie się w aktywność fizyczną z KAATSU powoduje produkcję mleczanu w mięśniach. Ta odpowiedź pobudza przysadkę mózgową do uwalniania hormonu wzrostu, istotnego czynnika metabolizmu. Jest to podobne do odczuwania efektów energicznych ćwiczeń, ale dzięki KAATSU przychodzi to bardziej naturalnie i bez wysiłku.

Projekt zespołu KAATSU

Opaski powietrzne KAATSU są specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane, aby nie działać jako mankiet do pomiaru ciśnienia krwi lub opaska uciskowa. Jest to unikalna i zastrzeżona konstrukcja na rynku BFR (Blood Flow Restriction).

Opaski powietrzne KAATSU są elastyczne, rozciągliwe i monitorowane przez algorytmy KAATSU, które zostały przetestowane i udowodnione przez dr. Sato i kardiologów ze Szpitala Uniwersytetu Tokijskiego wśród ponad 7000 pacjentów z rehabilitacją kardiologiczną podczas 10-letniego badania.

Szerokość opasek powietrznych KAATSU jest znacznie węższa niż mankietów do pomiaru ciśnienia krwi i opasek uciskowych. Ma to na celu zapobieganie niedrożności przepływu tętniczego i umożliwienie łatwego ruchu kończyn podczas chodzenia, biegania, szycia, jazdy na rowerze, kalisteniki, fizykoterapii, aquaterapii, pływania, rzucania, kopania, ciągnięcia, pchania lub jakichkolwiek szczególnych zajęć sportowych lub fitness.

Pęcherz powietrza wewnątrz opasek napompowuje się równomiernie wokoło kończyny i jest precyzyjnie kontrolowany przez sprzęt i algorytmy KAATSU.

Opaski można natychmiast opróżnić, naciskając przyciski na jednostkach monitorujących, naciskając zawory na złączach lub zwalniając rzepy na opaskach.

footer_1.jpg
footer_2.jpg
footer_3.jpg
footer_4.jpg

Bezpieczne, skuteczne, wsparte dziesiątkami badań
Dla tych, którzy szukają poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia, podróż często wydaje się zalana pustymi obietnicami i produktami o niedostatecznej jakości.
Rozumiemy potrzebę autentycznych, skutecznych rozwiązań.

Poznaj KAATSU: popartą naukowo, zorientowaną na bezpieczeństwo innowację o sprawdzonych wynikach. To nie jest tylko kolejny przemijający trend zdrowotny. To rewolucja w wellness!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szybciej się regeneruj, silniej rehabilituj i bądź bardziej wydajny

Zastanawiasz się nad przełomem w swojej podróży po wellness? KAATSU może zmienić zasady gry, na które czekałeś. To coś więcej niż tylko produkt — to sprawdzona innowacja wellness, gotowa odmienić Twoje zdrowie. Gotowy na skok? Przyjmij KAATSU i na nowo zdefiniuj swoją podróż w kierunku poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia. To jest moment – ​​Twój moment – ​​na dokonanie tej zmiany. Dołącz już teraz do rewolucji KAATSU.


 
 
 
bottom of page