top of page

Dostawa

Na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej lub nadawany do Paczkomatu InPost w zależności od wyboru jakiego Państwo dokonali.

MINIMALNE ZAMÓWIENIE

35,00 zł i nie uwzględnia kosztów dostarczenia towaru.

TARYFIKATOR DOSTAWY 

Kurier bez zależności od wielkości i wagi lecz nie mniej niż – 15pln 

Paczkomat InPost – 12pln 

Odbiór osobisty w siedzibie – 0pln 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Termin realizacji dostawy wynosi od 3 do 7 dni roboczych. Czas dostawy może się wydłużyć w wyniku braku obecności Kupującego (lub innych osób, które mogą odebrać dostawę) pod podanym adresem dostawy lub braku kontaktu Dostawcy z Kupującym. 

Sprzedający zastrzega sobie również indywidualnego podejścia do czasu nadania przesyłki w sytuacjach gdy zakup realizowany jest z asortymentu na zamówienie. Na powyższe potrzeby powstaje stosowna dokumentacja administracyjna w postaci przedwstępnej umowy zakupu.

Uwaga: Nie wysyłamy za pobraniem! Każdy zestaw pakowany jest oddzielnie i za każdy płaci się oddzielnie koszty przesyłki według podanych poniżej stawek.

UWAGA: W niektórych momentach sezonu okres realizacji może być dłuższy. Wówczas info z taką informacją pojawi się w emailu zwrotnym, a zamówienia będą realizowane według kolejności zgłoszeń.

Jeśli nie znalazłeś strefy i gabarytu, na który chcesz zamówić, skontaktuj się z nami sklep@centrumkb.pl

bottom of page